تور آفریقای جنوبی

بیشتر ببینید

آفریقای جنوبی یکی از مقصدهای دلنشین و پرطرفدار برای گردشگری است که با تنوع فراوان در فرهنگ، طبیعت و تاریخ جذب مسافران بسیاری شده است. اگر به دنبال تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان‌انگیز هستید تور آفریقای جنوبی  گزینه‌ای عالی است.

سفر به شهرهای بزرگ:
شهرهای بزرگ آفریقای جنوبی همچون ژوهانسبورگ، کیپ تاون و دوربان ارائه‌دهنده تجربه‌های فراوان در زمینه‌های فرهنگ و هنر، خرید و خواهرخواندهای تاریخی هستند.

پارک‌های ملی و حیات وحش:
آفریقای جنوبی شهیر به دارا بودن پارک‌های ملی و محافل حیات وحش است. سفر به پارک کروگر، پارک کراون‌چلنس و پارک هوتسبرینگ امکان مشاهده حیات وحش چندگونه از جمله گوریل‌ها و گاومرغ افریقایی را فراهم می‌کند.

سفر به منطقه وینلند:
اگر علاقه‌مند به تجربه طبیعت خلاب و تاریخ معدن‌کاری هستید، سفر به منطقه وینلند با دره‌های عظیم و آبشارهای زیبا را تجربه کنید.

سفر به روستاهای زیبا:
روستاهایی مانند ستلنبوش، فرانسخوک، و سوسوسفونتین امکان آشنایی با فرهنگ و زندگی محلی را فراهم می‌کنند.

سفر به شهر تاریخی سانتلانا:
شهر تاریخی سانتلانا با خیابان‌های سنگی خود و خانه‌های قدیمی یک تجربه تاریخی فراهم می‌کند.

پیشنهاد می‌شود قبل از رزرو تور جزئیات و برنامه سفر را با دقت بررسی کنید تا تجربه سفری راحت و لذت‌بخش داشته باشید.

تور آفریقای جنوبی

برای ثبت نام در تور آفریقای جنوبی لازم است مدارکی مانند گواهی اشتغال به کار، تحصیل، گواهی تمکن مالی و غیره را تهیه کرده و به سفارت ارائه دهید. برای این کار باید یک تیم حرفه‌ای در کنار شما باشد و راهنمایتان کند. اگر تمایل دارید درباره ثبت نام در تور آفریقا بیشتر بدانید می‌توانید روی کمک چمدان پرواز حساب کنید.

خدمات تور آفریقای جنوبی

  • رزرو بلیط
  • رزرو هتل
  • بیمه
  • راهنمای فارسی زبان
  • گشت شهری
  • ترانسفر

رزرو تور لحظه آخری آفریقای جنوبی

تور لحظه آخری آفریقای جنوبی یک گزینه اقتصادی برای خلق سفری مقرون به صرفه است. این تور با تمام خدمات اجرا می‌شود ولی هزینه‌ای کمتر دارد. زیرا زمان ثبت نام آن محدود به شروع تور است. اگر دوست دارید تا همراه شدن با تور آفریقا را تجربه کنید کارشناسان ما در کنار شما هستند تا راهنماییتان کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

رزرو تور آفریقای جنوبی از چمدان پرواز

برای رزرو تور آفریقای جنوبی می‌توانید روی کمک چمدان پرواز حساب کنید. کارشناسان ما در تمام ساعات کاری در کنار شما هستند تا راهنماییتان کنند. جهت آگاهی از شرایط ثبت نام با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید و جدیدترین اطلاعات را دریافت کنید.

پرسش و پاسخ

پاسپورت، گواهی اشتغال به کار، گواهی تمکن مالی

بله

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS