هتل TAHT PALAS OTEL

مساحت هتل : 0 تعداد اتاق : 0
آدرس هتل TAHT PALAS OTEL :

Bahçıvan Cumhuriyet cad. Park Avm karşısı no 92, 65130

مشاهده موقعیت هتل روی نقشه
شروع قیمت از : انتخاب اتاق

توضیحات

هتل تات پالاس در خیابان جمهوریت، مرکزی‌ترین مکان وان قرار دارد که میزبان تمام گنجینه‌های تمدن اورارتو بوده و با تاریخ، جغرافیا و فرهنگ خود شهری افسانه‌ای است. خیابان جمهوریت به منطقه مرکزی ایپکیولو وان متصل است. وجود مغازه ها، فروشگاه ها، جواهر فروشی ها، هتل ها و داروخانه ها در سمت راست و چپ باعث شلوغی این مکان شده است. به دلیل اینکه شلوغ ترین و شلوغ ترین خیابان وان است در بین مردم به خیابان ضرورت نیز معروف است. می توان از زیبایی های طبیعی بیشماری در محدوده های سیاسی وان صحبت کرد.

کفال مرواریدی که در دریاچه وان زندگی می‌کند و برخلاف جهت آب برای تخم‌گذاری مهاجرت می‌کند، گربه وانی است که به رنگ چشم‌های متفاوتش معروف است. علاوه بر این عناصر فرهنگی، ارزش های طبیعی که در طبیعت وجود دارد به بخشی از فرهنگ تبدیل می شود. وان با قدمت هزاران ساله، زیبایی های طبیعی منحصر به فرد، بافت فرهنگی منحصر به فرد و عناصر فرهنگی انباشت هزاران ساله خود؛ یکی از زیباترین استان های کشورمان است. وان مکانی است که در آن چهار فصل به طور متمایز تجربه می شود و در هر فصل زیبایی های متفاوتی وجود دارد. وقوع در مرتفع ترین مناطق کوهستانی ترکیه به دلیل تشکل های مختلف نیز طبیعی است که در کنار دلایل فرهنگی نیز وجود داشته باشد.


رتبه هتل
بر اساس نظر واقعی -

پاکیزگی هتل و اتاق ها

0% Complete

عملکرد کارکنان

0% Complete

امکانات

0% Complete

کیفیت غذا

0% Complete

آرامش و راحتی

0% Complete

فاصله هتل تا مکان های مهم شهر

  • موزه بزرگ وان 3 دقیقه پیاده‌روی
  • موزه وان 4 دقیقه پیاده‌روی
  • قلعه وان 5.3 کیلومتر
  • هفت کلیسا 11 کیلومتر

رزرو اتاق در TAHT PALAS OTEL

نوع اتاق
خدمات
قیمت یک اتاق یک شب

پرسش و پاسخ

نظرات کاربران در مورد هتل TAHT PALAS OTEL

در صورت اقامت در این اقامتگاه نظر و امتیاز خود را ثبت کنید تا دیگران با اطمینان بیشتری اقامتگاه مناسب برای سفرشان را انتخاب کنند‌.

هیچ نظری برای این هتل ثبت نشده است.


برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS